Ogłoszenie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! http://www.humans.pun.pl/viewtopic.php?pid=560#p560 Proszę pisać do gazetki, jeżeli zależy wam na forum ;) Pomimo tego pojawiła się nowa grupa użytkowników, pod nazwą "Nieaktywni". Są to użytkownicy, którzy nigdy się nie udzielali, rzadko odwiedzają naszą krainę i nie przynależeli do jakiejś z drużyn. Taki użtkownik nosi tytuł "Zapomniany".

#1 2010-02-17 16:18:35

Nadeth

Władczyni Blasku Miecza

1500486
Skąd: Zrodzona z piekieł :3
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 111
Punktów :   
Rasa: Elf Światła
Ranga: Waleczna Przywódczyni Księżyca
Drużyna: "Lunar Circle Splendor"
Klasa/Magia: Ognia i Światła
Chowaniec/ńce: Dwa smoki: Lunar i Splendor

Waluta na forum!

Tak, więc na naszym forum pojawiła się waluta. Są Złote, Srebrne i Brązowe Pieniądze. 1000 Brązowych to 1 srebrny, a 100 srebrnych to 1 złoty. Powstaną też w każdym mieście Sklepy, w których zależnie od regionu, można kupić przedmioty!

FAQ - Pytania i odpowiedzi.

1. Gdzie zdobyć monety?
Monety można zdobyć, pracując. Również za Questy na Awansy dostaniemy wynagrodzenie, ale jeśli chcemy tak po prostu zarobić, to piszemy na PW do Pracodawcy (Założyciela miasta) , który zleci nam zadanie.

2. Ile mam monet?
Powstanie Skarbiec, każdy ma swój własny (Skarbce rodzeństwa są ukryte głęboko pod ziemią, pilnie strzeżone przez milutkie stworzonka, takie jak na przykład Smoki ), w Środkowym Mieście, gdzie będziemy uzupełniać, kto ile ma.

3. Chcę coś kupić z innego miasta, ale jestem w innym!
No to, musisz udać się do tej krainy, warto uzbierać więcej i wybrać się na duże zakupy, niż marnować siły na to i tamto - Czyli jednym słowem, bierzemy swojego towarzysza i wio, sru, fru, hop czy coś


http://img66.imageshack.us/img66/1361/elfenliedd.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdphotography.pun.pl www.zetateam.pun.pl www.pierscienwladcy.pun.pl www.sferia.pun.pl www.bn-studia.pun.pl