Ogłoszenie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! http://www.humans.pun.pl/viewtopic.php?pid=560#p560 Proszę pisać do gazetki, jeżeli zależy wam na forum ;) Pomimo tego pojawiła się nowa grupa użytkowników, pod nazwą "Nieaktywni". Są to użytkownicy, którzy nigdy się nie udzielali, rzadko odwiedzają naszą krainę i nie przynależeli do jakiejś z drużyn. Taki użtkownik nosi tytuł "Zapomniany".

#1 2010-03-16 21:50:19

 Arvena

Właścicielka Wstęgi Życia

Skąd: Otchłań Emocji
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 192
Punktów :   
Rasa: Elfka Wieczności
Ranga: Szlachetna Przywódczyni Burzy
Drużyna: CircleOfThe Threatening Storm
Klasa/Magia: Sztuka Skrytobójcy,Magia Duszy
Chowaniec/ńce: Feniks,Jednorożec-Neyva,Storm

Literatura :)

Otóż chciałabym dowiedzieć się jakie książki was interesują.Może dowiemy się czegoś więcej o danych książkach i lepiej poznamy siebie Moja ulubione tytuły to :

Saga "Dary Anioła" - Moja ulubiona książka.Cała fabuła jest ekscytująca i wciąga,kiedy zaczęłam ją czytać nie mogłam się już oderwać ;D Niespodziewane zwroty akcji wzbogacają powieść i nadają jej magiczne napięcie,które towarzyszy czytelnikowi do ostatniego momentu.

Trylogia "Złoty Kompas" - Dała mi dużo wrażeń i napięcia.Wiele momentów było smutnych,a ja lubię książki,które dają mi wiele emocji.

Saga "Eragon" - Ciekawe,a przy okazji można nauczyć się wielu języków. xd

Saga "Zmierzch" - No co tu dużo mówić - Ach te nasze wampirki. ^^

Tolkien - Poprostu Uwielbiam Władcę. ;D

Saga "Ulysses Moore" - Legendy,Tajemnice i Zagadki - to fantastyczny klimat.

"Ida Sierpniowa" - Przygody naszej Idy. ;>

"Most do Terabithii" - Szkoda mi tylko końca,lecz książka wspaniała.Dobra na letnie wieczory. ;]

Saga "Harry Potter" - Chyba każdy polubi tego "Garncarza".


http://img63.imageshack.us/img63/6615/darkelf01.png
Wybuch wiatru w mym sercu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stalker.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.menagoskokowdsj3.pun.pl www.masters-of-mma.pun.pl www.forum-pbf-bakugan.pun.pl