Ogłoszenie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! http://www.humans.pun.pl/viewtopic.php?pid=560#p560 Proszę pisać do gazetki, jeżeli zależy wam na forum ;) Pomimo tego pojawiła się nowa grupa użytkowników, pod nazwą "Nieaktywni". Są to użytkownicy, którzy nigdy się nie udzielali, rzadko odwiedzają naszą krainę i nie przynależeli do jakiejś z drużyn. Taki użtkownik nosi tytuł "Zapomniany".

#1 2010-06-06 18:37:33

 Arvena

Właścicielka Wstęgi Życia

Skąd: Otchłań Emocji
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 192
Punktów :   
Rasa: Elfka Wieczności
Ranga: Szlachetna Przywódczyni Burzy
Drużyna: CircleOfThe Threatening Storm
Klasa/Magia: Sztuka Skrytobójcy,Magia Duszy
Chowaniec/ńce: Feniks,Jednorożec-Neyva,Storm

Klasy,Profesje

Aby rozpocząć naukę jako dana klasa należy napisać post i zamieścić w nim wybraną klasę.Po tym należy napisać do mnie w sprawie początkowych zadań.Zlecę wam dwie misje,a po nich osiągniecie klasę.Lecz to nie koniec moi drodzy...Każda klasa posiada pięć poziomów.

Aby zdobyć 1 poziom należy wykonać - 2 zadania

2 poziom - 5 zadań

3 poziom - 10 zadań

4 poziom - 12 zadań

5 poziom - 15 zadań


Wszystkie zadania dostaniecie ode mnie w imieniu instruktora.Wystarczy tylko napisać
Jest tylko jedno ale.Nie można w jeden dzień wykonać wszystkich zadań i tym osiągnąć piąty poziom. Ilość pomiędzy zdobytym jednym poziomem,a drugim wynosi 24h. Każda misja ma inną fabułę,nie liczcie,że będą łatwe,radzę solidnie przygotować się na długą pracę.Dzięki zdobytym piątym poziomie osiągniecie specjalny tytuł,inny dla każdej klasy.Nagroda i poważanie to pozostałe wyniki waszego wysiłku. Posiądziecie również możliwość uczestniczenia we wspólnych wyprawach na pokonanie potworów,(podczas niektórych eventów) eksplorowaniu nowych lokacji itp. Wraz z piątym poziomem staniesz się silniejszy,a nagrody...mam nadzieję,że są solidną zapłatą za szkolenie Życzę każdemu powodzenia podczas wykonywania zadań.


http://img63.imageshack.us/img63/6615/darkelf01.png
Wybuch wiatru w mym sercu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdphotography.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.zetateam.pun.pl www.pierscienwladcy.pun.pl www.bn-studia.pun.pl